Aprel 01, 2025 O‘zboshimchalik bilan egallab olingan yer uchastkasini qaytarish va o‘zboshimchalik bilan qurilgan imoratni buzib tashlashga oid ishlarni ko‘rishning yangi tartibi Mart 26, 2025 Aholini roʻyxatga olishning davriy jihatlari Mart 19, 2025 Davlatov Muradbek Saparboyevich Mart 17, 2025 Roʻyxatga olishda reklama va axborot kampaniyasi Mart 17, 2025 Rasmiy munosabat Mart 15, 2025 Mehnat nizolari tushunchasi va mazkur nizolar bo‘yicha sudga murojaat qilish muddatlari Mart 15, 2025 Rasmiy munosabat Mart 14, 2025 Shovot tumani fermerlar kengashining Murojaati Fevral 27, 2025 Fuqarolar yig‘inlari raislari sayloviga tayyorgarlik ko‘rish va uni o‘tkazish hamda saylovni tashkil etishga ko‘maklashuvchi tuman komissiya tarkibini tuzish to‘g‘risida. Fevral 27, 2025 Davlat organlari va tashkilotlarining norma ijodkorligi hamda huquqni qo‘llash amaliyoti holati bo‘yicha 2024-yil davomida amalga oshirilgan ishlar yuzasidan tuman adliya bo‘limi boshlig‘i Qurbonov Jonibek Rustamovichning axboroti.