Roʻyxatga olishda reklama va axborot kampaniyasi
access_timeMart 17, 2025 remove_red_eye48Roʻyxatga olishda reklama va axborot kampaniyasi
Mehnat nizolari tushunchasi va mazkur nizolar bo‘yicha sudga murojaat qilish muddatlari
access_timeMart 15, 2025 remove_red_eye49Mehnat nizolari tushunchasi va mazkur nizolar bo‘yicha sudga murojaat qilish muddatlari
access_timeMart 14, 2025 remove_red_eye59Shovot tumani fermerlar kengashining Murojaati
Fuqarolar yig‘inlari raislari sayloviga tayyorgarlik ko‘rish va uni o‘tkazish hamda saylovni tashkil etishga ko‘maklashuvchi tuman komissiya tarkibini tuzish to‘g‘risida.
access_timeFevral 27, 2025 remove_red_eye71Fuqarolar yig‘inlari raislari sayloviga tayyorgarlik ko‘rish va uni o‘tkazish hamda saylovni tashkil etishga ko‘maklashuvchi tuman komissiya tarkibini tuzish to‘g‘risida.
Davlat organlari va tashkilotlarining norma ijodkorligi hamda huquqni qo‘llash amaliyoti holati bo‘yicha 2024-yil davomida amalga oshirilgan ishlar yuzasidan tuman adliya bo‘limi boshlig‘i Qurbonov Jonibek Rustamovichning axboroti.
access_timeFevral 27, 2025 remove_red_eye95Davlat organlari va tashkilotlarining norma ijodkorligi hamda huquqni qo‘llash amaliyoti holati bo‘yicha 2024-yil davomida amalga oshirilgan ishlar yuzasidan tuman adliya bo‘limi boshlig‘i Qurbonov Jonibek Rustamovichning axboroti.
Shovot tumanda “Zarbdor tajribasi” asosida sanoat, qishloq xoʻjaligi hamda xizmat koʻrsatish yoʻnalishlarida tadbirkorlikni rivojlantirish va aholi bandligini taʼminlashga turtki beruvchi shakllantirilgan loyihalardan dastlabki bosqichda boshlanadigan “drayver” loyihalarni koʻrib chiqish va ma’qullash haqida.
access_timeFevral 27, 2025 remove_red_eye108Shovot tumanda “Zarbdor tajribasi” asosida sanoat, qishloq xoʻjaligi hamda xizmat koʻrsatish yoʻnalishlarida tadbirkorlikni rivojlantirish va aholi bandligini taʼminlashga turtki beruvchi shakllantirilgan loyihalardan dastlabki bosqichda boshlanadigan “drayver” loyihalarni koʻrib chiqish va ma’qullash haqida.